|

Konferencja pn. ,,Nowoczesne technologie stosowane w rolnictwie – praktyczne aspekty zastosowania w gospodarstwie rolnym”

Podczas konferencji zostanie przekazana wiedza na temat nowoczesnych technologii w rolnictwie, która skierowana jest do rolników prowadzących produkcyjne gospodarstwo, studentów i uczniów kierunku rolnictwo.

Celem projektu jest zwiększenie stosowania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, agrotroniki w rolnictwie. Projekt spowoduje popularyzację stosowania rozwiązań rolnictwa precyzyjnego wśród rolników z województwa podlaskiego. Innym aspektem będzie przekazanie wiedzy na temat wypełniania e-wniosku o dopłaty bezpośrednie.

Inicjatywa będzie polegała na organizacji cyklu 4 konferencji podczas których przewidziano część dyskusyjną z pokazem praktycznym stosowania innowacyjnych rozwiązań w produkcji rolniczej, nt. ,,Nowoczesne technologie stosowane w rolnictwie – praktyczne aspekty zastosowania w gospodarstwie rolnym” w terminach: 17.09.2021, 24.09.2021, 09.10.2021, 15.10.2021.

Konferencje będą odbywały się w godzinach 10.00 do 15.00 w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, ul. Studencka 19, 18-402 Łomża, budynek B, Nowa aula.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej.