Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wizyta studyjna w Bieszczady

05.08.2019

 

 Sekretariat Regionalny KSOW oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu serdecznie zapraszają na wizytę studyjną w terminie 27-30 sierpnia 2019 r. w ramach projektu pt. „Wizyta studyjna w Bieszczady”.

  Projekt realizowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – PROW 2014-2020. Celem projektu jest poznanie dobrych praktyk w oparciu o produkty i usługi lokalne z zakresu ekoturystyki i turystyki, przedsiębiorczości społecznej, tworzenia sieci współpracy oraz produktów lokalnych jak również nawiązanie kontaktów pomiędzy LGD.

  W wizycie mogą wziąć udział: pracownicy i członkowie LGD „Puszcza Knyszyńska” oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, przedsiębiorcy i przedstawiciele NGO działający lub planujących działać w sferze turystyki, produktów i usług lokalnych zrzeszeni w LGD „Puszcza Knyszyńska” oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”. Łącznie w wizycie udział weźmie 18 osób. 

Udział jest bezpłatny. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym na organizację: SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, tel. 500 133 049, mail: kierownik@tygieldolinybugu.pl.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać skanem na adres e-mail: kierownik@tygieldolinybugu.pl najpóźniej do dnia 7 sierpnia 2019 roku do godz. 15.00. lub przesłac skanem na adres e-mail: kierownik@tygieldolinybugu.pl najpóźniej do dnia 7 sierpnia 2019 roku do godz. 23:59.

O zakwalifikowaniu się decyduje data wpływu formularza zgłoszeniowego.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzania strony internetowej ksow.pl.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009