Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie pt. "Edukacja lokalna na podlasiu nadbużańskim"

18.06.2019

 

   Celem operacji jest budowanie tożsamości i poczucia wspólnoty lokalnej wśród młodzieży Podlasia Nadbużańskiego poprzez utworzenie grupy edukatorów lokalnych biorących udział w wyjeździe studyjnym oraz warsztatach przygotowujących do przygotowania scenariuszy lekcji lokalnych.
Operacja zakłada:
1. Wyjazd studyjny do Doliny Baryczy, który pozwoli na spotkanie i wymianę doświadczeń z twórcami i nauczycielami, którzy uczestniczą w podobnym projekcie.
2. Cykl 3 warsztatów, które umożliwią wykorzystanie zdobytej wiedzy do przygotowania skryptu lekcji edukacji lokalnej.
3. Przygotowanie skryptu lekcji edukacji lokalnej, który zostanie opublikowany w Internecie, który pozwoli na upowszechnienie wypracowanych pomysłów w środowisku lokalnym.

   Udział w projekcie jest bezpłatny. Terminy warsztatów i wyjazdu zostaną ustalone w późniejszym terminie. W projekcie mogą wziąć udział: nauczyciele, pracownicy ośrodków kultury oraz bibliotek - łącznie 15 osób (8 os. z terenu powiatu siemiatyckiego, 6 os. łosickiego i 1 os. siedleckiego).

   W pierwszej kolejności zakwalifikowane zostaną osoby do 35 roku życia oraz członkowie należący do LOT nad Bugiem. W dalszej kolejności o zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie będzie decydowała data złożenia formularza.

   Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronach internetowych: podlaskie.ksow.pl; tygieldolinybugu.pl; kultura-drohiczyn.pl oraz na naszym
fanpage’u na facebooku https://www.facebook.com/lotnadbugiem.


W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym za organizację LOT nad Bugiem e-mail: lotnadbugiem@gmail.com.

  Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzania strony internetowej.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009