Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

"Uprawy tlenowców szansą na zrównoważony rozwój wsi"

04.06.2019

 

   Projekt sfinansowany jest ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Podlaskiego realizowany we współpracy, Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach, Stowarzyszenia KLEKOCIAKI, Centrum Kultury Gminy Kolno, a także Wyższą Szkołę Agrobiznesu.
   Głównym celem projektu jest zapoznanie uczestników wyjazdu z możliwościami związanymi z zakładaniem plantacji tlenowców. Wymiana informacji i zaobserwowanie dobrych praktyk poprzez spotkania z przedstawicielami już istniejących plantacji tlenowców pomoże w realizacji zakładanego celu.
1. Termin wyjazdu studyjnego: 10 – 12 czerwca 2019 roku.
2. Organizator wyjazdu – Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach zapewnia bezpłatne przejazdy, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), noclegi oraz ubezpieczenie. Organizator nie wypłaca diet tzw. kieszonkowego.
3. Obligatoryjne punkty programu wyjazdu:
•    spotkanie z przedstawicielami istniejącej plantacji tlenowców (Wrocław);
4. Wymogi dotyczące uczestników wyjazdu. W wyjeździe będą mogli wziąć udział:
•    chętne osoby które poprzez pracowników gmin wyraziły chęć założenia upraw tlenowców.
5. Uczestników mogą zgłaszać wyłącznie gminy z terenu Województwa Podlaskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.
6. W kwalifikacji uczestników wyjazdu brane będą pod uwagę:
•    kolejność zgłoszeń
   W przypadku rezygnacji uczestnika zakwalifikowanego do wyjazdu na mniej niż 7 dni przed planowanym rozpoczęciem wyjazdu, uczestnik zostanie obciążony poniesionymi przez organizatora kosztami, w przypadku jeśli miejsce nie zostanie wykorzystane.
   Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach (wówczas decyduje data wpływu do biura GOK, a nie data nadania) lub na e-mail (skan podpisanego zgłoszenia, oryginał zgłoszenia będzie trzeba dostarczyć po zakwalifikowaniu się do udziału w operacji)  gokbocki@gminabocki.pl.

  Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie parterów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej.

Załączniki:
1.    Program wizyty studyjnej

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009