Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wyjazd studyjno – szkoleniowy do Chorwacji w terminie 24 – 30 czerwca 2019 roku

05.06.2019

   Głównym celem projektu jest zapoznanie uczestników wyjazdu z przedsiębiorczością i turystyką regionu Dalmacja. Lokalne Grupy Działania realizują szereg istotnych projektów, które mają na celu podniesienie jakości usług turystycznych na terenie Województwa Podlaskiego, jak też podniesienie jakości życia na obszarach wiejskich. Wymiana informacji i zaobserwowanie dobrych praktyk poprzez spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami i przedstawicielami Lokalnych Grup Działania z terenu Dalmacji pomoże w realizacji zakładanego celu.

1. Termin wyjazdu: 24–30 czerwca 2019 roku.

2. Organizator wyjazdu - Lokalna Grupa Działania "Puszcza Białowieska" zapewnia bezpłatne przejazdy, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje), noclegi oraz ubezpieczenie. Organizator nie wypłaca diet tzw. kieszonkowego.

3. Obligatoryjne punkty programu wyjazdu:
•    spotkania z przedstawicielami LGD z terenu Dalmacji (Chorwacja);
•    spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami realizującymi projekty turystyczne na terenie Dalmacji;
•    wizytacje w gospodarstwach zajmujących się wytwarzaniem i dystrybucją produktów regionalnych charakterystycznych dla Chorwacji.

4. Wymogi dotyczące uczestników wyjazdu. W wyjeździe będą mogli wziąć udział:
•    pracownicy biur oraz członkowie Lokalnych Grup Działania z województwa podlaskiego jak też przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego jako eksperci w zakresie tworzenia sieci współpracy i rozwoju obszarów wiejskich.

5. Uczestników mogą zgłaszać wyłącznie Lokalne Grupy Działania z terenu Województwa Podlaskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

6. W kwalifikacji uczestników wyjazdu brane będą pod uwagę:
•    kolejność zgłoszeń

   W przypadku rezygnacji uczestnika zakwalifikowanego do wyjazdu na mniej niż 7 dni przed planowanym rozpoczęciem wyjazdu, uczestnik zostanie obciążony poniesionymi przez organizatora kosztami, w przypadku jeśli miejsce nie zostanie wykorzystane.
   Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać na adres: Lokalna Grupa Działania „Puszcza Białowieska”, ul. Parkowa 3, 17-200 Hajnówka (wówczas decyduje data wpływu do biura LGD, a nie data nadania) lub na e-mail (skan podpisanego zgłoszenia, oryginał zgłoszenia będzie trzeba dostarczyć po zakwalifikowaniu się do udziału w operacji)  monach@lgd-puszcza-bialowieska.pl w terminie do 10 czerwca 2019 r.

Załączniki:

1. Formularz zgłoszeniowy.

2. Program wizyty studyjnej.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009