Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wspólnie poszukiwali „skarbów” realizowanych w ramach PROW. Rozstrzygnięcie konkursu geocatchingowego

23.10.2018

   Geocaching to nowy trend na światowej mapie rozrywki, bezpieczna turystyka i poznawanie okolicy poprzez aktywne poszukiwanie skarbów i ukrytych miejsc za pomocą odbiornika GPS/mapy. Tu nikt się nie nudzi, każdy ma szansę na czynne uczestnictwo w licznych konkurencjach.

   W poniedziałek, 22 października poznaliśmy laureatów konkursu geocatchingowego promującego operacje zrealizowane ze środków PROW 2014- 2020 w ramach działań wdrażanych przez Samorząd Województwa Podlaskiego. Konkurs zorganizował Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Departamencie Rolnictwa i Obszarów Rybackich.

   Zwycięzcy dostali nagrody finansowe w łącznej kwocie 3.000 zł, które wręczył Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski.

   Dzięki konkursowi uczestnicy zabawy mieli niepowtarzalną okazję osobiście sprawdzić, jak wykorzystywane są środki finansowe pochodzące z PROW 2014-2020 oraz spędzić wolny czas na świeżym powietrzu. Do konkursu zgłosiło się w sumie 7 osób – w ciągu dwóch dni września uczestnicy konkursu mieli za zadanie zlokalizowanie za pomocą GPS inwestycji zrealizowanych ze środków PROW 2014-2020.

   Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów z atrakcji, jakie mieli „zlokalizować” uczestnicy zabawy dostępne na stronie: www.wrotapodlasia.pl  


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009