Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Digital marketing i media społecznościowe” - szkolenie

08.08.2018

   Sekretariat Regionalny KSOW oraz SLGD „Tygiel Doliny Bugu” zapraszają serdecznie na Szkolenie strategiczne: „Digital marketing i media społecznościowe”. Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Schematu II  Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt ma na celu podniesienie kompetencji LGD w zakresie wykonywanych zadań w ramach LSR w szczególności aktywizacji i doradztwa na rzecz beneficjentów i prawidłowej realizacji budżetu  poprzez dostarczenie najnowszej, praktycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji z zakresu zarządzania mediami społecznościowymi oraz obszarem Digital.
Szkolenie odbędzie się w terminie 5-6  września 2018r. Wólka Nadbużna 66, 17-300 Siemiatycze, Eternite - Poznaj Podlasie, kompleks wypoczynkowy nad Bugiem.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
   W szkoleniu mogą wziąć udział przedstawiciele Lokalnych Grup Działania woj. podlaskiego, pracownicy biur, przedstawiciele Zarządu, Rady lub innych organów LGD włączonych w realizację lokalnej strategii rozwoju .
W pierwszej kolejności na szkolenie zakwalifikowani zostaną uczestnicy reprezentujący poszczególne LGD woj. podlaskiego, dodatkowo LGD będą mogły zgłosić uczestnika, który zostanie zakwalifikowany w dalszej kolejności, przy czym o zakwalifikowaniu się uczestnika dodatkowego będzie decydowała data złożenia formularza.
   Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym za organizację: SLGD „Tygiel Doliny Bugu” tel. 517396270; mail prezes@tygieldolinybugu.pl.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009