Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Impreza plenerowa „Biesiada żniwiarzy – tradycje gminy Kołaki Kościelne” – zaproszenie do udziału

03.08.2018

   Gmina Kołaki Kościelne w partnerstwie z Gminą Szumowo, Gminą Zambrów i Szkołą Podstawową w Kołakach Kościelnych w dniu 15.08.2018 r. realizuje projekt pt. ‘Biesiada żniwiarzy – tradycje gminy Kołaki Kościelne” w trakcie którego poprzez imprezę plenerową promowana będzie tradycja, zwyczaje i folklor gminy Kołaki Kościelne oraz zdrowy i aktywny styl życia.
   Projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” PROW na lata 2014-2020.
   Celem projektu jest promocja jakości życia na wsi, na które składają się zwyczaje i tradycja terenu gminy Kołaki Kościelne. Kierowana jest do ludzi młodych oraz przyjezdnych gości, ale też mieszkańców, jako miejsca bogatego zwyczajami i tradycją, miejsca wartego aby w nim pozostać oraz posiadającego duże możliwości do rozwoju ekologii i życia w bliskości natury. Udział w projekcie jest bezpłatny. Impreza plenerowa jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

   W razie pytań dotyczących wydarzenia prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym – Gminą Kołaki Kościelne, ul. Kościelna 11, 18-315 Kołaki Kościelne, e-mail: gminakolaki@op.pl.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009