Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Serdecznie zapraszamy na warsztaty pn. „Ogród ziołowy – tradycja, zdrowie, rozwój”

08.08.2017

Sekretariat Regionalny KSOW i Zarząd Fundacji Cukrzyca a Zdrowie zapraszają serdecznie na warsztaty pn. „Ogród ziołowy – tradycja, zdrowie, rozwój”. Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - PROW 2014-2020. Projekt ma na celu przekazanie mieszkańcom terenów wiejskich wiedzy na temat bogactwa przyrodniczego Podlasia, tradycji zielarskich i zrównoważonego rozwoju.

Warsztaty mają na celu zaktywizowanie uczestników do podjęcia działań na rzecz rozwoju obszarów wiejskich i promocję wsi jako miejsca do życia i rozwoju zawodowego przy wykorzystaniu istniejących zasobów. Warsztaty odbędą się 10 sierpnia 2017 r. w godz. 11.30 - 19.30 w „Ziołowym Zakątku” w Korycinach. Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy z dodatkowymi informacjami oraz ankieta ewaluacyjna. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym:
- Fundacja Cukrzyca a Zdrowie. Wypełnioną ankietę i formularz można odesłać na adres e-mail: cukrzycaazdrowie-fundacja@wp.pl lub dostarczyć osobiście po zakwalifikowaniu udziału w warsztatach.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl

Formularz zgłoszeniowy

Ankieta ewaluacyjna

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009