Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Spotkania akordeonowe

28.09.2020

 

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach Wokaliza w ramach Konkursu nr 4 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich realizuje przedsięwzięcie pt. „Spotkania akordeonowe”.

Głównym celem operacji jest aktywizacja mieszkańców obszarów wiejskich, poprzez zintegrowanie środowiska akordeonistów mieszkających na terenie objętym LGD, nauki gry oraz rozwoju muzycznego uczniów grających na akordeonie w Szkole Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach oraz amatorów grających na akordeonie.

Docelową grupą odbiorców będą mieszkańcy zamieszkujący tereny wiejskie woj. podlaskiego oraz część woj. mazowieckiego.

Będzie to 40 osób grających na akordeonie z czego 35 osób będą to mieszkańcy woj. podlaskiego w wieku od 7 do 60 lat oraz 5 mieszkańców woj. mazowieckiego (gmina Platerów i Gmina Sarnaki).

Warsztaty odbędą się w 2 grupach. 1 grupa to dzieci i młodzież (12 osób), będą pracować pod okiem profesora z Akademii Muzycznej. Dorośli będą pracować pod kierunkiem nauczyciela ze Szkoły Muzycznej w Siemiatyczach.

W warsztatach mogą wziąć wszyscy, chętni miłośnicy gry na akordeonie.

Termin:

16-17 października 2020 r.

Informacje o projekcie i jego realizacji są zamieszczone na stronie www Szkoły muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach oraz Miasta Siemiatycze, na facebooku szkolnym i Stowarzyszenia Wokaliza.

W gminach na terenie LGD zostaną wywieszone plakaty oraz rozdane ulotki informujące o terminie warsztatów oraz sposobie rekrutacji.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydować kolejność zgłoszeń.

PLAKAT


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009