Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Spotkanie dotyczące zasad wdrażania i rozliczania projektów

18.02.2020

 

Szanowni Państwo,

W związku z uruchomieniem II naboru wniosków o dofinansowanie operacji typu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele lokalnych produktów” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 zapraszamy serdecznie na spotkanie dotyczące zasad wdrażania i rozliczania projektów.

Spotkanie odbędzie się w dniu 3 marca 2020 r. o godzinie 12:00 w sali nr 115 budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów (085) 66 54 760, 66 54 725, 66 54 762. Prosimy o zgłaszanie uczestników i potwierdzenie przybycia na adres mailowy: anna.wnorowska@wrotapodlasia.pl do dnia 24 lutego 2020 r..


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009