Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszamy na warsztaty serowarskie

15.08.2016

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w warsztacie serowarskim, który zaplanowano na 25 sierpnia w Aulakowszczyźnie (gm. Korycin). Inicjatywa realizowana przez nasz Sekretariat Regionalny KSOW przy współorganizacji ze strony Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie adresowana jest do osób które chciałyby nauczyć się wykonywać sery z mleka niepasteryzowanego lub też udoskonalić technikę w tym zakresie.

Generalnym wykonawcą inicjatywy jest firma Sun & More, która również prowadzi w naszym imieniu rekrutację. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Udział w warsztatach jest nieodpłatny.

Zgłoszenia i informacje [link]

Informujemy, że już we wrześniu planujemy kolejny etap operacji, którym będzie zorganizowanie warsztatów w masarni. W przypadku zainteresowania udziałem, prosimy o kontakt z firmą Sun & More, aby zgłosić swój akces.

 

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009