Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Skosztuj jagnięciny i dowiedz się o funduszach

15.07.2016

Sekretariat Regionalny KSOW zaprasza na IV Festiwal Kultury Tatarskiej i Zawodów Łucznictwa Konnego Tatarów Polskich, który obędzie się w Białostockim Muzeum Wsi – Nadawki 21C (k. Jurowiec, przy szosie w kierunku Augustowa) w dniu 24 lipca 2016 r. (niedziela). W trakcie jego trwania zaplanowaliśmy dodatkowe atrakcje:

Piknik „Jagnięcina podlaska – walory smakowe i zdrowotne”, który organizujemy wspólnie z Regionalnym Związkiem Hodowców Owiec i Kóz w Białymstoku.

Stoisko informacyjno-promocyjne Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, realizowane w partnerstwie z Lokalną Grupą Działania „Puszcza Knyszyńska”.

Warto nas w tym dniu odwiedzić. Będzie okazja nie tylko przekonać się o smaku najwyższej jakości jagnięciny rodzimej rasy „Wrzosówka”, lecz również dowiedzieć się o możliwościach pozyskania dofinansowania m. in. na zakładanie i rozwój przedsiębiorczości na obszarach wiejskich. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009