Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Jak prawidłowo etykietować produkt lokalny?

20.06.2016

Mamy przyjemność poinformować, że SR KSOW przystąpił do realizacji szkolenia nt. etykietowania produktów lokalnych, które odbędzie się w dniu 29 czerwca br. w siedzibie UMWP w Białymstoku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania swego zgłoszenia. Szkolenie jest pierwszym etapem projektu INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE PRODUKTÓW PRZETWORZONYCH METODAMI TRADYCYJNYMI (SERY PODPUSZCZKOWE, MIĘSO, WĘDLINY)

Informujemy, że za rekrutację odpowiada firma Sun&More, prosimy więc, aby wszystkie sprawy organizacyjne ustalać z jej przedstawicielem.

Kontakt: Katarzyna Kupińska, tel. 666 89 97 64.

[REJESTRACJA - LINK]

Informujemy, że w kolejnych miesiącach elementem tego projektu będą warsztaty praktyczne z zakresu wytwarzania sera i wędlin. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ww. koordynatorem.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009