Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Projekt Planu Operacyjnego KSOW przyjęty

05.01.2016

W dniu 5 stycznia 2016 r. Zarząd Województwa Podlaskiego przyjął uchwałę w sprawie projektu Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 w części dotyczącej Województwa Podlaskiego (etap I na 2016 r.). Wcześniej, w dniu 28 grudnia 2015 r. Plan Operacyjny został zaakceptowany przez wojewódzką Grupę Roboczą KSOW.

Plan Operacyjny składa się z trzech segmentów:

działania informacyjno-promocyjne PROW

nabór działań KSOW

projekty własne KSOW

W dalszej kolejności projekt Planu Operacyjnego zostanie przesłany do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który zatwierdzi go po konsultacji z krajową Grupą Roboczą KSOW.

Przewidujemy, że działania będą realizowane od przełomu lutego i marca. Partnerzy, którzy znajdują się na liście w gronie przedsięwzięć mieszczących się w limicie środków mogą już przygotowywać się do realizacji. W niedługim czasie będziemy się z Państwem kontaktować celem uzgodnienia dalszych szczegółów. Operacje, które znalazły się tuż "pod kreską" wciąż mają szansę na realizację w miarę ewentualnego pojawiania się w ciągu roku oszczędności.

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009