Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Wkrótce nabór propozycji KSOW

13.10.2015

Informujemy, że w najbliższych dniach ogłosimy konkurs na propozycje do Planu Operacyjnego KSOW 2016-2017 w części dotyczącej województwa podlaskiego. Prosimy już teraz uruchamiać kreatywność i zastanawiać się już nad projektami, gdyż szykuje się nam bardzo napięty harmonogram wdrażania. Przewidujemy, że nabór na najbliższą "dwulatkę" będzie realizowany w dwóch etapach. Prawdopodobny nabór propozycji na rok 2016 nastąpi w listopadzie br. 

Szczegóły realizacji działań KSOW przez partnerów są jeszcze w trakcie dyskusji, niemniej jednak należy zwrócić uwagę na kilka zmian względem poprzedniej perspektywy:

1. Partnerzy będą realizować zgłaszane przez siebie działania samodzielnie na podstawie umowy z KSOW.

2. Partnerzy będą zobowiązani do zrealizowania zapytań ofertowych i przedstawić stosowną dokumentację przy rozliczeniu.

3. Rozliczenie nastąpi na podstawie dokumentu księgowego wystawianego przez partnera KSOW na Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

4. Partner odzyska faktycznie poniesione wydatki, więc należy liczyć się z koniecznością wydatkowania własnych środków przed uzyskaniem refundacji.

5. Warunkiem zgłoszenia propozycji jest zarejestrowanie się jako partner KSOW. Prosimy sprawdzić, czy figurujecie Państwo w bazie partnerów KSOW.

W międzyczasie zachęcamy do zgłaszania propozycji do Sekretariatu Centralnego KSOW dla przedsięwzięć o charakterze ogólnopolskim lub międzyregionalnym.

Nabór centralny trwa do 2 listopada 2015 r.

Prosimy regularnie zaglądać na naszą stronę, gdyż informacje będziemy zamieszczać na bieżąco, w tym również poinformujemy o terminie spotkania szkoleniowego ze składania propozycji w nowej formule.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009