Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Podsumowanie i perspektywy KSOW - konferencja

15.06.2015

*Aktualizacja 15.06.2015*

Informujemy, że mając na względzie Państwa wygodę oraz zapewnienie możliwości dotarcia na miejsce konferencji, podstawiony zostanie specjalny, bezpłatny autokar. Po jej zakończeniu zapewniamy transport powrotny do Białegostoku.

Odjazd 7:45 z dworca BIACOMEX w Białymstoku (tuż obok dworca PKS/PKP). Kontakt do opiekuna grupy 691-991-756

Prosimy zarezerwować miejsce w autokarze poprzez wysłanie e-maila na adres konferencja@wrotapodlasia.pl

Osoby z rezerwacją będą miały pierwszeństwo w przypadku niewystarczającej liczby miejsc!

Przypominamy, że konferencja odbędzie się 22 czerwca 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży przy ul. Akademickiej 14. Tych z Państwa, którzy jeszcze tego nie uczynili, prosimy o wypełnienie formularza dostępnego na dole strony.

 -----------------------------------------------

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w wojewódzkiej konferencji „Podsumowanie i perspektywy Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich” dotyczącej perspektywy 2007-2013 z prezentacją planów funkcjonowania KSOW w kolejnych latach. Konferencja odbędzie się 22 czerwca 2015 r. w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży przy ul. Akademickiej 14. Zamieszczony poniżej, ramowy program, będzie doprecyzowany w miarę dynamicznie rozwijającego się stanu przygotowań do nowej perspektywy wspólnie z MRiRW.
    

Spotkanie będzie okazją do podsumowania dotychczasowej działalności KSOW, pragniemy ponadto przekazać wszystkim osobom zainteresowanym modernizacją obszarów wiejskich najświeższe i istotne informacje o planach na przyszłość, co mamy nadzieję będzie służyć jakości wdrażania programu w kolejnych latach. Z uwagi na powyższe liczymy na Państwa uczestnictwo. Udział w konferencji jest nieodpłatny, natomiast prosimy o rejestrację na załączonej karcie zgłoszeniowej (na zgłoszenia oczekujemy do 12 czerwca br). Za rekrutację i sprawy organizacyjne odpowiada Pani Marta Biedrzycka –
kontakt: konferencja@wrotapodlasia.pl, tel. 86 215 54 80.

UWAGA: SR KSOW rozważa wynajem autokaru na trasie Białystok-Łomża-Białystok, co wymagać będzie zebrania grupy uzasadniającej pokrycie wydatku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wskazany powyżej adres e-mail. Aktualizacje w sprawie transportu pojawiać się będą w tym wpisie.

PROGRAM KONFERENCJI [link]

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY [link]

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009