Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Przyjazna wieś”

13.08.2013

    Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego na zlecenie Regionalnego Sekretariatu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Podlaskiego informuje że po raz kolejny w naszym województwie przeprowadzony zostanie  konkurs „PRZYJAZNA WIEŚ” – na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Konkurs realizowany będzie w dwu etapach: regionalnym - przeprowadzonym na poziomie województwa i ogólnopolskim do którego zakwalifikowani zostaną zwycięzcy etapu regionalnego. Przewidziane są dwie  kategorie konkursowe:
•    Infrastruktura Techniczna
•    Infrastruktura Społeczna (projekty „miękkie)

Do udziału w konkursie  zapraszamy  wszystkich  beneficjentów, którzy zrealizowali projekty wspierające rozbudowę infrastruktury technicznej i społecznej  na obszarach wiejskich województwa podlaskiego, współfinansowane z Funduszy Europejskich od 2004 r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz wypełnienie i odesłanie Formularza Zgłoszeniowego wraz z wymaganymi załącznikami na adres:

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
18-210 Szepietowo

Zgłoszenia należy składać w terminie do 15 września 2013 r. Projekty zgłoszone po wyznaczonym terminie nie będą brały udziału w konkursie. Dodatkowo do zgłoszenia należy dołączyć  płytę CD z minimum 10 fotografiami projektu w formacie JPG oraz dodatkowymi materiałami demonstracyjnymi i promocyjnymi.

Bliższe  informacje można uzyskać w PODR Szepietowo, sekcja ds. przedsiębiorczości tel. 86 275 89 38 kontakt: Bożena Pruszyńska, mail: bpruszynska@odr-szepietowo.pl


Formularz zgłoszeniowy 

Regulamin konkursu

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009