Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

"Smaki regionu" warsztaty

24.06.2020

 

   Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze w partnerstwie z Gminą Czeremcha, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czeremsze oraz Lokalną Organizacją Turystyczną „Region Puszczy Białowieskiej” serdecznie zapraszają do udziału w projekcie „Smaki regionu”, w ramach którego odbędzie się cykl warsztatów jednodniowych, na temat wytwarzania w naturalny i tradycyjny sposób następujących produktów: masła, sera, chleba, korowaja oraz mięsa w słoikach. Każde spotkanie będzie poprzedzone krótkim wprowadzeniem na temat tradycji i sposobu wykonania danego produktu.
   Pierwsze spotkanie, poświęcone pieczeniu chleba odbędzie się 27 czerwca 2020 roku. Spotkanie rozpocznie się w Kawiarence Gminnego Ośrodka Kultury w Czeremsze o godzinie 10.00, a następnie grupa warsztatowa przemieści się do gospodarstwa agroturystycznego w Berezyszczach. Terminy kolejnych warsztatów będą dostępne na stronach internetowych partnerów niniejszego projektu.
   Do udziału w operacji zapraszamy mieszkańców obszarów wiejskich, szczególnie osoby do 35 roku życia. 

Szczegółowe informacje oraz zapisy- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeremsze ul. Duboisa 14, tel. 856850129

Ilość miejsc ograniczona.

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009