Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Nowoczesne gospodarstwo pszczelarskie - wyjazd studyjno-kooperacyjny PZP”

10.09.2019

 

   Podlaski Związek Pszczelarzy w partnerstwie z Podlaską Izbą Rolniczą oraz Lokalną Organizacją Turystyczną „Region Puszczy Białowieskiej”, zapraszają serdecznie do udziału w operacji „Nowoczesne gospodarstwo pszczelarskie - wyjazd studyjno-kooperacyjny PZP” które odbędzie się w terminie 27-29.10.2019.

 Projekt adresowany jest do pszczelarzy i ma na celu inicjowanie prężnego rozwoju pszczelarstwa jako jednej z gałęzi rolnictwa w województwie podlaskim. Uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia Państwowego Instytutu Weterynaryjnego w Puławach, Spółdzielni Pszczelarskiej Apis, Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli oraz jednych z największych gospodarstw pasiecznych w Polsce.

  Podczas wyjazdu będą poruszane zagadnienia dotyczące wychowu matek pszczelich, gospodarki w różnych typach uli, diagnostyki i profilaktyki zwalczania chorób czerwiu i pszczół, jakości produktów pszczelich oraz form sprzedaży w świetle obowiązujących przepisów. Przeprowadzone zostaną również warsztaty praktyczne „Formy współpracy z gospodarstwami pszczelarskimi model oraz strony prawne kooperacji”.

 Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona - 45. O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa będzie decydowała kolejność zgłoszeń formularzy które należy przesłać do Podlaskiego Związku Pszczelarzy, ul Wiewiórcza 68, tel 857327973. Lista rezerwowa obejmuje 6 osób. Ostateczny termin składania formularzy 04.10.2019 r.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009