Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Forum Podlaskich Lokalnych Grup Działania - wymiana wiedzy i doświadczeń”

03.09.2019

 

  Realizacja projektu pt. „Forum Podlaskich Lokalnych Grup Działania - wymiana wiedzy i doświadczeń” rozpoczęła się z dniem 01.07.2019 r. i potrwa do 30.09.2019 r.
  Głównym celem przedsięwzięcia jest podniesienie wiedzy i kompetencji przedstawicieli Lokalnych Grup Działania z województwa podlaskiego w zakresie realizacji zadań związanych z wdrażaniem RLKS jak też z zakresu rozwoju obszarów wiejskich poprzez angażowanie w ten proces lokalnej społeczności oraz promowanie tworzenia sieci współpracy partnerskiej.
  Projekt skierowany jest do pracowników biur oraz członków Lokalnych Grup Działania z województwa podlaskiego, jak też przedstawicieli Instytucji Zarządzającej i Wdrażającej RLKS. Efektem projektu będzie wzrost wiedzy i kompetencji uczestników forum w zakresie wdrażania RLKS oraz budowania kapitału społecznego oraz aktywizacji społeczności lokalnej.
  Odpowiednie dokształcenie pracowników LGD przyczyni się do zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich, który nie jest możliwy bez bezpośredniego i szerokiego udziału mieszkańców wsi. Lokalne Grupy Działania przez aktywizację mieszkańców obszarów wiejskich przyczyniają się do kreowania rozwoju regionu zmierzającego do poprawy jakości życia tworzenia i promowania współpracy partnerskiej dotyczącej rolnictwa i obszarów wiejskich, upowszechniania wiedzy w zakresie planowania rozwoju lokalnego jak też promocji jakości życia na wsi lub promocji wsi jako miejsca do życia i rozwoju zawodowego.
 
 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009