Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

„Inseminacja bydła mlecznego sposobem na zwiększenie rentowności gospodarstwa”

20.08.2019

 

  W dniach 2-3 oraz 4-5 września 2019 roku planowany jest wyjazd do Wielkopolskiego Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu oraz gospodarstw hodowlanych w ramach operacji pod nazwą „Inseminacja bydła mlecznego sposobem na zwiększenie rentowności gospodarstwa”.
  Wyjazdy studyjne adresowane są do hodowców głównie dla hodowców, którzy w rozrodzie bydła mlecznego wykorzystują drogę naturalnego krycia, zamiast sztucznego unasieniania lub wykorzystują inseminację w niewielkim stopniu z terenu województwa podlaskiego.
  Udział w wyjeździe jest bezpłatny, obejmuje m.in. przejazd autokarem, wyżywienie, noclegi. Dojazd do punktu zbiórki uczestnicy finansują we własnym zakresie.
  Zgłoszenia należy przesyłać w formie papierowej na adres: Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu Sp. z o.o., 63-004 Tulce, ul. Poznańska 13 w terminie do 19.08.2019 r. do g.12.00 (liczy się data wpływu).
  Liczba miejsc na wyjazd studyjny jest ograniczona. W związku z powyższym o zakwalifikowaniu się uczestników decydować będzie losowanie. Osoby, które zakwalifikują się, otrzymają potwierdzenie na adres e-mailowy wskazany w karcie zgłoszenia uczestnictwa lub zostaną poinformowane telefonicznie.
Karta zgłoszenia oraz plan wyjazdu do pobrania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009