Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Targi EkoSmaki Podlasia - zapraszamy do udziału !

05.07.2019

 

 Już 14 lipca 2019 r. na terenie Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej
w Wasilkowie od godziny 11:00 do 17:00 odbędą się Targi EkoSmaki Podlasia!
  EkoSmaki Podlasia to targi produktów regionalnych i tradycyjnych charakteryzujących się wysoką jakością. Potwierdzeniem tej jakości są certyfikaty, nagrody oraz tytuły zdobyte w konkursach. Główną ideą targów jest promocja małych, lokalnych producentów, którzy opierają produkcję na surowcach dostępnych w regionie, a swoją działalność prowadzą z poszanowaniem środowiska naturalnego.  
  Targi EkoSmaki Podlasia to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w ramach cyklicznego festynu Smaki Podlasia. W programie przewidziane są pokazy kulinarne, pokazy wytwarzania kosmetyków naturalnych, bezpłatne degustacje oraz wiele innych atrakcji. Zachęcamy również do udziału w konkursie na NAJLEPSZY SERNIK. Do wygrania 1000 zł!!! Zapisy do udziału w konkursie pod nr tel. 730 538 400.
  Więcej informacji na stronie internetowej www.skansen.bialystok.pl.
Serdecznie zapraszamy.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W ramach targów odbędzie się również seminarium EkoSmaki Podlasia w praktyce, adresowane do producentów, przetwórców rolnych oraz innych podmiotów zaangażowanych w rozwój obszarów wiejskich z województwa podlaskiego. Seminarium dotyczyć będzie m.in. zagadnień związanych z certyfikowaniem produktów.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009