Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

VII Festyn sportowo-rekreacyjny i piknik rolniczy "Powitanie Lata u Ossolińskich"

31.05.2019

 

   Sekretariat Regionalny KSOW i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. K. Kluka w Rudce zapraszają serdecznie na VII Festyn sportowo-rekreacyjny i piknik rolniczy „Powitanie lata u Ossolińskich”. Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - PROW 2014-2020. Ma on na celu promocję regionalnych produktów żywnościowych, tradycji, kultury wiejskiej i nowych technologii stosowanych w rolnictwie. Udział w pikniku będzie sprzyjał wymianie doświadczeń, nawiązaniu kontaktów i promocji polskiego rolnictwa oraz lokalnego rynku żywnościowego, wspieraniu przedsiębiorczości wiejskiej.
      W ramach przedsięwzięcia zostaną przeprowadzone wykłady branżowe „Nowe technologie w produkcji bydła mlecznego i problemy zdrowotne w odchowie cieląt i młodego bydła opasowego”  i  „Korzyści związane z uprawą poplonów, dopłaty do międzyplonów". Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są w siedzibie ZSCKR im. K. Kluka w Rudce oraz pod numerem telefonu 85 739 40 15 . Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu się na wykłady decyduje kolejność zgłoszeń.
      VII Festyn sportowo-rekreacyjny i piknik rolniczy „Powitanie lata u Ossolińskich”
odbędzie się 2 czerwca 2019r. w godz.: 12:00-22:00 w obiektach Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. K. Kluka w Rudce. Na wykłady branżowe zapraszamy do głównego budynku szkoły (pałac).

PLAKAT

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009