Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zapraszmy do udziału w warsztatach!

15.05.2019

 

   Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach polowych w ramach przedsięwzięcia „Cykl innowacyjnych warsztatów praktycznych dla uczniów i kadr szkół rolniczych w zakresie doboru odmian”, które odbędą się maju i czerwcu 2019 r. w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Krzyżewie i w Zakładzie Doświadczalnym Oceny Odmian w Marianowie (zgodnie z załączonym programem).

   Celem operacji jest propagowanie szeroko pojętej wiedzy rolniczej, zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Rozwijanie zainteresowań uczniów rolnictwem, upowszechnianie wzorców racjonalnego gospodarowania gruntami rolnymi. Nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami.

   Wspólnie z Centralnym Ośrodkiem Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacją Doświadczalną Oceny Odmian w Krzyżewie przygotowaliśmy Państwu ofertę warsztatów polowych. Tematem przewodnim spotkań jest „Postęp biologiczny i techniczny na polach Stacji Doświadczalnej w Krzyżewie”.

W ramach warsztatów planujemy:

- wykład „Porejestrowe Doświadczalnictwo Odmianowe oraz Inicjatywa białkowa COBORU na terenie woj. podlaskiego”,

- zwiedzanie poletek doświadczalnych z roślinami bobowatymi (bobik, groch, soja, łubin), roślinami zbożowymi i okopowymi,

-  prezentację możliwości wykorzystania drona w gospodarstwach rolnych.

  W razie pytań dotyczących wydarzenia i rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny
z Sekretariatem Regionalnym KSOW pod nr tel. (85) 66-54-207. W załączeniu program warsztatów.

- 23 maja 2019 r. 3,5,6,7 czerwca 2019 r.

- 11- 12 czerwiec 2019 r.

Serdecznie zapraszamy !!! 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009