Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie !

10.09.2018

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie geocache!!!

Misją Konkursu jest promocja projektów zrealizowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na terenie województwa podlaskiego oraz zachęcenie kolejnych osób do korzystania ze środków EFRROW w przyszłych naborach ogłaszanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Konkurs zostanie zorganizowany w terminie 22-23 września 2018 r. w gminach: Łomża, Czyżew, Stawiski, Grodzisk, Orla oraz Narew.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Etap I to zbieranie formularzy zgłoszeniowych do 20.09.2018 do godziny 15:00, etap II to udział w grze terenowej według zasad określonych w regulaminie, etap III to wręczenie nagród pieniężnych zwycięzcom.

Serdecznie zapraszamy!


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009