Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe studyjnym pn. "Wymiana doświadczeń i nawiązanie współpracy z LGD województwa lubelskiego"

07.09.2018

   Sekretariat Regionalny KSOW oraz Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi zapraszają serdecznie na wyjazd studyjny - Wymiana doświadczeń i nawiązanie współpracy z LGD województwa lubelskiego. Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

   Projekt ma na celu podniesienie kompetencji LGD w zakresie wykonywanych zadań związanych z realizacją LSR poprzez organizację wyjazdu studyjnego prowadzącego do stworzenia sieci kontaktów pomiędzy LGD oraz do wymiany wiedzy i doświadczeń niezbędnych do wdrażania działań w ramach LSR.

   Wyjazd odbędzie się w terminie 3-5  października 2018r. na terenie województwa lubelskiego. Szczegóły wyjazdu w programie.

Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny.

   W wyjeździe mogą wziąć udział przedstawiciele Lokalnych Grup Działania woj. podlaskiego, pracownicy biur, przedstawiciele Zarządu, Rady lub innych organów LGD włączonych w realizację lokalnej strategii rozwoju .

   W pierwszej kolejności na szkolenie zakwalifikowani zostaną uczestnicy reprezentujący poszczególne LGD woj. podlaskiego, dodatkowo LGD będą mogły zgłosić uczestnika, który zostanie zakwalifikowany w dalszej kolejności, przy czym o zakwalifikowaniu się uczestnika dodatkowego będzie decydowała data złożenia formularza.

Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.

   W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym za organizację: Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, tel. 85 650 51 04, 601 890 187; mail: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009