Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Smog- nie tylko w mieście”

28.08.2018

Sekretariat Regionalny KSOW oraz Podlaska Izba Rolnicza, w partnerstwie ze spółką „Prosperita Sp. z o.o. zapraszają serdecznie na konferencję pn. „Smog- nie tylko w mieście”. Projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich PROW na lata 2014-2020. Ma on na celu przedstawienie zagadnień dotyczących wpływu zanieczyszczenia powietrza na środowisko naturalne oraz zdrowie ludzi, pozytywnych wzorców postępowania w zakresie prawidłowego wykorzystania zasobów naturalnych takich jak energia wiatrowa, solarna, odnawialne źródła energii wraz z możliwością dofinansowania tych inwestycji. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na podnoszenie standardu życia na wsi, uwzględniając potencjał ekonomiczny i środowiskowy, oraz wspieranie rozwoju regionu. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa będzie decydowała kolejność nadesłania zgłoszenia, które jest do pobrania na stronie www.pirol.pl.

Wydarzenie odbędzie się 19 września 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku, przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 w godzinach 10.00-16.00.

W razie pytań dotyczących wydarzenia i zapisów prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym:
- Podlaska Izba Rolnicza w Porosłach, ul. Wierzbowa 57, tel. 856760858 oraz wszystkich biurach powiatowych Podlaskiej Izby Rolniczej.

W ramach projektu powstaną spoty informacyjne dotyczące zagadnień poruszanych na konferencji, które będą emitowane w telewizji regionalnej.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009