Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

"Aktywna Wieś" - zapraszamy do udziału dzieci i młodzież !

24.07.2018

   Wójt Gminy Grajewo i Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo zapraszają do wzięcia udziału dzieci i młodzież z terenu Gminy Grajewo w projekcie pn. „Aktywna Wieś”. Niniejszy projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - PROW 2014-2020.

   Projekt realizowany będzie w 14 świetlicach na terenie Gminy Grajewo. Operacja zakłada cykl 5 zajęć w każdej świetlicy. Pierwsze zajęcia odbędą się w świetlicy wiejskiej w Białaszewie od 25 lipca do 31 lipca 2018 r. w godz. 10.00 - 13.00. W programie: wariacje z papierem, warsztaty robienia świec, warsztaty krawieckie, tajemniczy ogród, zajęcia ekologiczne. Na każdego uczestnika projektu czeka wiele ciekawych atrakcji. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

   W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym:
- Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo, e-mail: srg.grajewo@gmail.com.

PLAKAT 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

   Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej www.ksow.pl.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009