Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

"Pszczelarstwo - alternatywa dla małych gospodarstw"

21.06.2018

  Sekretariat Regionalny KSOW oraz Podlaska Izba Rolnicza, w partnerstwie z Lokalną Organizacja Turystyczną „Region Puszczy Białowieskiej” i spółką „Prosperita" Sp. z o.o. zapraszają serdecznie na 1 dniowe seminarium i 2 dniowe warsztaty pn. „Pszczelarstwo- alternatywa dla małych gospodarstw”.

   Projekt jest realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich PROW na lata 2014-2020. Ma on na celu przekazanie mieszkańcom terenów wiejskich powiatu hajnowskiego wiedzy oraz umiejętności przede wszystkim na temat wszelkich zagadnień dotyczących pszczelarstwa. Ponad to omawiane będą tematy sprzedaży bezpośredniej i rolniczego handlu detalicznego, systemów jakości żywności, zrównoważonego rozwoju w gospodarstwach pszczelarskich.

   Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu się do uczestnictwa będzie decydować kolejność zgłoszenia.
Wydarzenie odbędzie się 25-27 czerwca 2018 r. 25.06.2018 w godz. 10.00 - 15.00 we „Wrotach Lasu” w Hajnówce;26-27.06.2018 pasieka na terenie powiatu hajnowskiego.

   W razie pytań dotyczących wydarzenia i rekrutacji prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym:
- Podlaska Izba Rolnicza Biuro w Hajnówce, tel. 8852727230.

                         


Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej ksow.pl


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009