Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Warsztaty polowe

15.06.2018

   Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach polowych w ramach przedsięwzięcia „Cykl warsztatów praktycznych dla uczniów i kadr szkół rolniczych w zakresie doboru odmian”, które odbędą się 19 czerwca 2018 r. w Zakładzie Doświadczalnym Oceny Odmian w Marianowie i 20 czerwca 2018 r. w Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Krzyżewie.

   Wspólnie z Centralnym Ośrodkiem Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacją Doświadczalną Oceny Odmian w Krzyżewie przygotowaliśmy Państwu ofertę warsztatów polowych. Tematem przewodnim spotkania jest „Porejestrowe Doświadczalnictwo Odmianowe nośnikiem postępu biologicznego”. W ramach warsztatów planujemy wykłady, które będą prowadzone  przez najlepszych ekspertów w powyższym zakresie a także będzie możliwość zwiedzania poletek doświadczalnych z roślinami bobowatymi (bobik, groch, soja), roślinami zbożowymi i okopowymi.

   W razie pytań dotyczących wydarzenia i rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny
z Sekretariatem Regionalnym KSOW pod nr tel. (85) 66-54-207.

                                        Serdecznie zapraszamy !

                        

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009