Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zaproszenie na szkolenia dla Partnerów

02.01.2018

W dniu 4 stycznia 2018 r. planowane jest ogłoszenie konkursu nr 2/2018 dla Partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2018-2019, z terminem składania wniosków o wybór operacji od dnia 22 stycznia do dnia 6 lutego r. Prosimy o śledzenie informacji na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (www.minrol.gov.pl) oraz na portalu KSOW (www.ksow.pl).

W dniach 12 i 17 stycznia 2018 r. w gmach Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi (ul. Wspólna 30) planowane są szkolenia dla Partnerów prowadzone przez Jednostkę Centralną KSOW i MRiRW.

Chęć udziału w szkoleniu należy zgłosić  na następujące adresy mailowe: Igor.Kaminski@minrol.gov.pl, Ryszard.Kogut@minrol.gov.pl oraz sekretariatbpt@minrol.gov.pl w terminie do 7 stycznia.

 Program szkolenia: pobierz


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009