Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Podsumowanie działań promocyjnych KSOW w terenie

16.10.2017

 

Prawie 1000 osób przewinęło się przez cykl mobilnych punktów informacyjnych KSOW, które były realizowane w okresie od września do października br. Z konsultacji, które były realizowane z udziałem miejscowych lokalnych grup działania skorzystało ponad 300 osób.

Przypomnijmy, że mobilne punkty informacyjne były realizowane przy okazji ważnych i ciekawych inicjatyw plenerowych odbywających się na terenie województwa podlaskiego:

3 września 2017 r. – Stawiski – Dożynki Powiatu Kolneńskiego,
7 września 2017 r. – Krzyżewo – Dni Kukurydzy oraz Dni Soi,
9 września 2017 r. – Perlejewo – Dożynki Wojewódzkie,
11 września 2017 r. – Rajgród – Dożynki Powiatowe,
25 września 2017 r. – Ciechanowiec – Jesień w polu i w zagrodzie,
8 października 2017 r. – Szepietowo - Jesienne Targi Ogrodnicze.

Stoiska były realizowane w formie namiotu multimedialnego, gdzie można było m. in. obejrzeć spoty informacyjno-promocyjne z udziałem gwiazd Internetu „Antka i Szwagra” oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami w postaci tzw. „gadżetów”. Do udziału jako współgospodarzy zapraszaliśmy również przedstawicieli lokalnych grup działania, dzięki czemu odwiedzający nas goście mogli zasięgnąć informacji nie tylko o możliwości uzyskania dofinansowania w ramach KSOW, lecz również o środkach dostępnych w ramach LEADER/ RLKS. Od udzielania informacji osobom zainteresowanym nie uchylał się również Stefan Krajewski – członek zarządu województwa podlaskiego nadzorujący wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, który w miarę możliwości czasowych starał się zachęcać do korzystania ze środków w ramach tego Programu.

W ramach cyklu wydano również okolicznościowy materiał prasowy oraz ulotki o możliwości uzyskania dofinansowania z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Tych z Państwa, którzy nie mieli możliwości wzięcia udziału w naszych punktach informujemy, że już wkrótce Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosi nabór na operacje KSOW. O podstawowych założeniach naboru informujemy w naszych ulotkach – zachęcamy do zapoznania się z nimi w postaci elektronicznej.

Zapoznaj się z ulotką KSOW.

 

 

 

***

Zapraszamy do odwiedzenia ostatniej tegorocznej edycji mobilnego punktu informacyjno-promocyjnego, który zostanie zorganizowany drugiego dnia Targów Ogrodniczych „Jesień w sadzie i ogrodzie”  w Szepietowie, tj. 8 października 2017 r.

Zapoznaj się z ulotką KSOW

Więcej informacji o Targach znajdziecie Państwo na stronach internetowych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

 

***

Zapraszamy do dowiedzenia mobilnego punktu informacyjno-promocyjnego, który zostanie zorganizowany m. in. podczas Dożynek Wojewódzkich, które obędą się 9 września 2017 r. w Perlejewie.

Tym razem stoisko będzie organizowane z udziałem Lokalnej Grupy Działania „Tygiel Doliny Bugu”, warto nas odwiedzić gdyż:

- dowiesz się jak skorzystać ze środków LEADER na rozwój przedsiębiorczości, aktywizację obszaru działania,
- zapoznasz się z możliwościami, które stwarza Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich,
- zapoznasz się z wyszukiwarką dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
- zaplanowanowaliśmy konkursy z upominkami.

Program Dożynek Wojewódzkich, Perlejewo 9 września 2017 r.:

9.15 – przyjazd delegacji z wieńcami do cerkwi św. Mikołaja w Grodzisku,
9.30 – nabożeństwo w cerkwi św. Mikołaja w Grodzisku pod przewodnictwem JE Sawy Prawosławnego Metropolity Warszawskiego i całej Polski,
10.30 – przyjazd delegacji z wieńcami dożynkowymi na plac przy kościele w Perlejewie,
11.00 – Msza św. na placu przy kościele w Perlejewie po przewodnictwem JE Tadeusz Pikusa Ordynariusza Diecezji Drohiczyńskiej,
13.00 – część oficjalna (przemówienia, podsumowania konkursów itp.)
15.00 – część artystyczna – występy zespołów.


Nie możesz uczestniczyć w tym terminie? Nic straconego jeszcze w tym roku zaplanowaliśmy kolejne edycje stoisk informacyjno-promocyjnych, które odbędą się przy okazji wydarzeń plenerowych na terenie naszego województwa. O tym gdzie nas spotkać dowiesz się na naszej stronie.

Szukaj naszego namiotu!

 

 


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009