Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

,, Jarmark Produktów Tradycyjnych i Lokalnych”

23.08.2017

      Serdecznie zapraszamy na ,,Jarmark Produktów Tradycyjnych i Lokalnych”, który odbędzie się 27 sierpnia 2017 r. o godz. 11:00 w Centrum Moniek.
      Przedsięwzięcie ma na celu rozwój i promocję lokalnych producentów i wytwórców tradycyjnej ekologicznej żywności, dlatego Jarmark będzie miał charakter wystawienniczy, edukacyjny i kulturalny. W związku z powyższym zapraszamy serdecznie twórców ludowych, rękodzielników, wytwórców tradycyjnej i ekologicznej żywności, właścicieli kwater agroturystycznych oraz przedsiębiorców branży rolno-turystycznej do udziału – prezentacji i sprzedaży swoich produktów.
     W ubiegłych latach Jarmark cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a od 2014 roku stoiska odwiedza kilka tysięcy osób. Dodatkowo każdy z wystawców będzie mógł zdobyć cenne nagrody uczestnicząc w konkursach tj.: najsmaczniejsza potrawa Powiatu Monieckiego i najładniejsze rękodzieło.
      Organizator przygotował mnóstwo atrakcji m.in.: występ lokalnych zespołów ludowych, konkurs na najsmaczniejszą potrawę, mistrzostwa w jedzeniu babki ziemniaczanej i wiele innych.
      Serdecznie zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu.

Dane do kontaktu:
Starostwo Powiatowe w Mońkach
Wydział Promocji i Rozwoju Powiatu
Al. Niepodległości 3 pok. 14
Tel. 85 727 88 08


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009