Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Czy rodzimy bób jest alternatywą dla importowanej soi?

10.11.2017

* Aktualizacja 10 listopada 2017 r.*

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 16 listopada br. w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zaplanowaliśmy kolejną edycję warsztatów agrotechnicznych z zakresu uprawy roślin bobowatych, które odbędą się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Rudce w godz. 10:00- 14:00.

Temat pozostaje aktualny:

„Uprawa roślin bobowatych w woj. podlaskim jako alternatywa dla importowanej śruty sojowej”

Uczestnicy mogą liczyć na wysoki poziom merytoryczny, który gwarantuje prof. dr hab. Jerzy Księżak oraz specjaliści ze Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Krzyżewie na czele z dyrektorem - Panem Bronisławem Puczelem. Wszystkich zainteresowanych serdeczne zapraszamy.

***

Przyjdź i przekonaj się sam. Sekretariat Regionalny KSOW wspólnie ze Stacją Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie zapraszają na warsztaty polowe "Uprawa roślin bobowatych w woj. podlaskim jako alternatywa dla importowanej poekstrakcyjnej śruty sojowej".

Do wyboru są dwa terminy:
13 czerwca
2017 r. - Zakład Doświadczalny Oceny Odmian w Marianowie
Marianowo 13, 18-421 Piątnica Poduchowna

14 czerwca 2017 r.
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie
Krzyżewo 26, 18-218 Sokoły

Zaczynamy o godz. 10:00. W programie wykład prof. dr hab. Jerzego Księżaka - uznanego eksperta od roślin strączkowych. Co równie istotne uczestnicy będą mogli naocznie przekonać się, jak wyglądają poletka doświadczalne z roślinami bobowatymi (bobik, groch, soja).

Serdecznie zapraszamy. Więcej informacji.


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009