Województwo zachodniopomorskie Województwo pomorskie warminsko-mazurskie Województwo podlaskie Województwo lubuskie Województwo wielkopolskie kujawsko-pomorskie Województwo mazowieckie Województwo lodzkie Województwo lubelskie Województwo dolnośląskie Województwo opolskie Województwo świętokrzyskie Województwo śląskie Województwo małopolskie Województwo podkarpackie
Logo Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

podlaskie

English 
baner

  Znajdź KSOW na:

      

Zbliża się Wystawa Zwierząt w Szepietowie

09.06.2017

Mamy przyjemność zaprosić na XXIV Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych 24-25 czerwca 2017 w organizację której zaangażowaliśmy się wspólnie z Podlaskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, a atrakcji z pewnością nie zabraknie: najznakomitsze okazy zwierząt z najlepszych hodowli, pokazy nowoczesnych maszyn rolniczych, wystawy, rozstrzygnięcia licznych konkursów, pokazy i prezentacje. Organizatorzy przewidzieli również doskonałą, rodzinną atmosferę. Zachęcamy, aby już dziś odznaczyć kalendarzu ostatni weekend czerwca, aby nie zapomnieć o przedsięwzięciu, które mocno wpisało się już w kalendarz wydarzeń promocyjnych w naszym województwie.

Więcej informacji o Wystawie


Portale regionalne
mapa
 
logo Unia Europejska
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
logo PROW
logo FAPA    logo CDR
Mapa serwisu    |    copyright KSOW 2009