|

Zapraszamy do udziału w warsztatach pn. „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim”

Sekretariat Regionalny KSOW oraz SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu serdecznie zapraszają na warsztaty w terminie 01.04.2021 r. – 30.09.2021 r. w ramach projektu pt. Warsztaty „Ogrody przyjazne pszczołom – urządzanie ogrodów ekologicznych w powiecie siemiatyckim”.

Projekt realizowany jest z funduszy Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich – PROW 2014-2020. Celem projektu jest przeszkolenie uczestników warsztatów   w zakresie urządzania ogrodów ekologicznych przyjaznych pszczołom co przyczyni się do ochrony gatunku, środowiska naturalnego oraz zachęcenia społeczności lokalnych do zakładania pasiek. 

Warsztaty odbywać się będą w gminie: Drohiczyn, Dziadkowice, Grodzisk, Mielnik, Milejczyce, Nurzec – Stacja, Perlejewo, Siemiatycze oraz mieście Siemiatycze. Uczestnikami warsztatów mogą być mieszkańcy powiatu siemiatyckiego. Łącznie w warsztatach weźmie udział 135 osób.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z podmiotem odpowiedzialnym na organizację: SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”, tel. 797 091 197, mail: kierownik@tygieldolinybugu.pl.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzania strony internetowej ksow.pl.